bleach-for-fans
bleach-for-fans
bleach-for-fans
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru fanii bleach!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Forumul este in lucru! Recrutam staff capabil!
Radio

 

 Neclaritati despre Bleach

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ichigo
Shinigami
Shinigami
Ichigo


Reiatsu : 10
Localizare : Karakura - Soul Society

Neclaritati despre Bleach Empty
MesajSubiect: Neclaritati despre Bleach   Neclaritati despre Bleach Icon_minitime1Lun Mar 25, 2013 5:46 am

Dupa cum spune si titlul asi vrea ca aici sa postam neclaritatile si unele pareri despre sfarsitul anime-ului si chiar noul inceput care probabil va aparea in vara acestui an (2013)
Cea mai mare intrebare pe care mi-am pus eu... Cum arata Bankai-ul lui Urahara?Smile) Nu l-a vazut nimeni... Ei bine, daca nu l-am vazut, parerea mea este ca: cu siguranta Bleach va avea o continuare ( adica va aparea si episodul 367 si multe altele dupa acesta). Probabil primele 20-30 de episoade vor fi despre Quincy ( despre Ishida in special). Dupa asta cred ca vom avea parte din nou de actiune... Poate ca Aizen va evada din inchisoare. Poate vor aparea noi Espada cu puteri mult mai mari decat celor precedenti. Sau poate ca vor aparea noi personaje negative.
A doua neclaritate pe care o mai am: mi-a parut rau cand a murit Ichimaru. Mi-a parut foarte rau. Ok, sa zicem ca a murit. Dupa terminarea luptelor, Inoue inca a ramas in viata. Cu toti stim ce puteri are Inoue Orihime. Oare de ce nu l-a inviat pe Ichimaru? Putea daca era chemata. Pe Ichigo l-a inviat. Cu greu dar a reusit. La Ichimaru chiar daca se chinuia mai mult decat s-a chinuit la Ichigo, intr-un final l-ar fi inviat... Dar nu s-a intamplat asta Sad
Sus In jos
https://www.facebook.com/lightnings.andstorm
HitsugayaToshiro
Hitsugaya Toshiro
Hitsugaya Toshiro
HitsugayaToshiro


Reiatsu : 194
Localizare : Soul Society

Neclaritati despre Bleach Empty
MesajSubiect: Re: Neclaritati despre Bleach   Neclaritati despre Bleach Icon_minitime1Lun Mar 25, 2013 8:46 am

intr-adevar sunt multe mistere insa cred ca in viitor vor fi deslusite Very Happy
Sus In jos
https://bleach-for-fans.forumgratuit.ro
Ichigo
Shinigami
Shinigami
Ichigo


Reiatsu : 10
Localizare : Karakura - Soul Society

Neclaritati despre Bleach Empty
MesajSubiect: Re: Neclaritati despre Bleach   Neclaritati despre Bleach Icon_minitime1Lun Mar 25, 2013 11:32 am

Da Very Happy
M-am mai gandit la ceva. Producatorul nu a facut bine ca a luat pauza de la a continua anime-ul... Probabil ca lucreaza la viitoarele episoade acum. Dar sti cum cred eu ca ar fi trebuit sa faca? Ultimul arc, cel despre Quincy, ar fi trebuit sa il faca filler. Mai bine ma uitam la fillere decat sa stau fara sa ma uit la Bleach deloc Sad((((((. Dupa terminarea filler-elor reluau povestea cum trebuie Very Happy
Sus In jos
https://www.facebook.com/lightnings.andstorm
Continut sponsorizat





Neclaritati despre Bleach Empty
MesajSubiect: Re: Neclaritati despre Bleach   Neclaritati despre Bleach Icon_minitime1

Sus In jos
 
Neclaritati despre Bleach
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» AMV-uri bleach
» Bleach manga cap 3
» Movie 1 Bleach
» Bleach manga cap 2
» Bleach manga cap1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
bleach-for-fans :: Bleach :: Diverse-
Mergi direct la: